PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Žalúzie - žalúzie na okná – žalúzie Bratislava – žalúzie cenník – interiérove žalúzie

Žalúzie a konkurencia v tomto produkte:

Každý, kto má záujem o kúpu žalúzií na okno, alebo o exterierové žalúzie na dom či budovu, potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedel správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme rozoznávať žalúzie a pohybovať sa v konkurencii, ktorá taktiež ponúka žalúzie v Bratislave.

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere žalúzií nespravili chybu? Na toto poslúži šesť kritérií pre interierové žalúzie na plastové okno.

1) Výber firmy, ktorá žalúzie ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž žalúzií s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje žalúzie už 10 rokov.

2) Typ žalúzií. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo žalúzií. Preto treba vedieť, či sa bude žalúzia na plastové okno vyťahovať aj naklápať retiazkou (najelegantnejší spôsob). Pri druhom spôsobe sa môže použiť na vyťahovanie šnúrka a na naklápanie retiazka a pri treťom spôsobe sa používa šnúrka a na naklápanie tyčka.

3) Firma TERMAX zabezpečí žalúzie všetkých typov.

4) Odkiaľ žalúzie pochádzajú a koľko sa daný typ montuje. Dnes sa ako u všetkých výrobkoch súčiastky dovážajú. My používame české komponenty, ktoré sú naozaj kvalitné a dlhodobo overené v praxi. No na trhu sa objavujú aj poľské komponenty vyrábané z recyklovaných plastov a životnosť takéhoto typu žalúzií je od 2 do 5 rokov. Darmo je cena žalúzií v cenníku o 10% nižšia, ak je životnosť trojnásobne kratšia. Naša spoločnosť nekvalitné žalúzie zásadne neponúka!

5) Kde sa žalúzie vyrábajú. Naša spoločnosť vyrába žalúzie v Bratislave a tu má aj všetky náhradné diely. Teda ak sa Vám žalúzia výnimočne pokazí, tak sme schopní žalúzie do 3 až 5 dní opraviť a následne namontovať späť. No ak má konkurenčná firma žalúzie napr. z Polska, tak ich oprava bude trvať minimálne mesiac v tom lepšom prípade, že sa tento typ ešte stále vyrába. Tieto najlacnejšie žalúzie sa veľmi často obmieňajú a firmy rýchlo zanikajú.

6) Odkial spoločnosť na žalúzie pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky žalúzie zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis žalúzií zakúpených v konkurencii nerobíme!)

7) Záverečné kritérium je samozrejme cena. No nepovažujte toto kritérium za jediné a ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetko ostatné, čo sa žalúzií týka.

Nechajte si žalúzie namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

PREHĽAD PRODUKTOV

My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921