PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Predokenné rolety SunStop

!!!NOVINKA!!!
Sun Stop rolety

Slnečné predokenné látkové rolety SunStop účinne zatienia Váš interiér. Zabudnite na rozhorúčené miestnosti v letnom období. Predokenné rolety SunStop sú namontované na ráme okna z vonkajšej strany, preto zadržia slnečné žiarenie ešte skôr ako sa dostane do interiéru.

Predokenné rolety SunStop sú vyrobené zo špeciálnej tepelno-izolačnej látky Soltis, ktorá je čiastočne transparentná a preto zabezpečuje prirodezný vizuálny kontakt užívateľov s vonkajším prostredím.

Maximálne možné rozmery:

maximálna šírka: 1800 mm

maximálna výška: 2500 mm

Predokenné látkové rolety SunStop je možné ovládať manuálne pomocou pružiny alebo pomocou šnúrok.

SunStop látková roleta s pružinovým ovládaním sa skladá z hriadeľu o priemere 38 mm na ktorom je natočená látka z radu Soltis. Hriadeľ s tkaninou je skrytý v hliníkovej kazete.V hriadeli je silná pružina, ktorá zabezpečuje napnutie látky a odoláva aj silnému vetru. Roleta sa ovláda manuálne ťahom ruky madlom na spodnej strane roletového profilu. Manuálne ovládanie rolety je veľmi jednoduché a praktické.

SunStop látková roleta ovládaná pomocou šnúrok sa skladá z hriadeľu o priemere 38 mm na ktorom je natočená látka z radu Soltis. Hriadeľ s tkaninou je skrytý v hliníkovej kazete.V hriadeli je silná pružina, ktorá zabezpečuje napnutie látky a odoláva aj silnému vetru. Roleta sa ovláda z interiéru pomocou šnúrok. Roleta môže byť fixovaná v ľubovoľnej polohe. Manuálne ovládanie rolety je veľmi jednoduché a praktické. Zabraňte prenikaniu slnečných paprskov kedykoľvek si prajete.

Predokenné SunStop rolety môžu byť ovládané aj pomocou motora. Roleta s motorickým ovládaním je vedená na prižinových lankách ktoré sú napnúté pozdĺž celej dĺžky rámu okna. Motor je napajaní do napätia 230 V. Rolety môžu byť ovládané pomocou nástenného ovládača alebo diaľkového ovládača.

Špeciálne SunStop rolety na strešné okná sa skladá z hriadeľa s priemerom 38 mm, na ktorom je natočená špeciálna tkanina Soltis. Látka zadrží slnečné žiarenie, čo predovšetkým v teplých slnečných dňoch oceníte. Hriadeľ s tkaninou je ukrytý v hliníkovom púzdre. V hriadeli je silná pružina, ktorá zabezpečuje dokonalé napnutie látky.

Roleta sa ovláda tak, že otvoríte okno do zvislej polohy, manuálnym ťahom ruky za madlo spodného profilu povytiahnete roletu z kazety a zafixujete spodný profil do háčikov pripevnených na krídle okna. Zatváraním krídla sa roleta vyťahuje z kazety a zabraňuje prenikaniu slnečných lúčov do interiéru.

 

 

Prečo si vybrať rolety SunStop?

- roleta zabraňuje prehriatiu interiéru, zadrží až 90% slnečného žiarenia

- aj keď je roleta predovšetkým určená na tienenie, pustí do domu veľke množstvo denného svetla

- roleta odolá náročným vonkajším podmienkam

- obyvateľom domu umožní prirodzený pohľad do exteriéru

- chráni rámy okien pred UV žiarením

Pohľad cez látku do exteriéru

Farebné prevedenie konštrukcie:

  • biela
  • strieborný elox Ral 9006
  • hnedá Ral 8017

Farebné prevedenie látok:

Soltis 86

 

Soltis 92

Technický list SunStop roliet

 
My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921