Markízy
Siete proti hmyzu
Žalúzie
Plastové okná
Dvere
Rolety
Roletky
SunStop rolety
Screenové rolety
O nás - Termax
Referencie
Mapa stránky
Kontakt
Kariéra

PARTNERI

Termax
Zbodyfit
Minirol
Odborné
STRÁNKY
Markízy
Siete proti hmyzu
Žalúzie
Interiérové dvere
Rolety, roletky
počítadlo.abz.cz
Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Siete proti hmyzu – sieťky na plastové okno – navíjacie siete – dverové siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu a konkurencia v tomto produkte:

Každý, kto má záujem o kúpu sieti proti hmyzu do domu či budovy, potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedel správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme čiastočne rozoznávať typy sieťok proti hmyzu a pohybovať sa v konkurencii, ktorá ich taktiež ponúka v Bratislave.

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere sietí proti hmyzu nespravili chybu? Na toto poslúži sedem kritérií pre siete proti hmyzu na plastové či drevené okno.

1) Výber firmy, ktorá siete proti hmyzu ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž siezí s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje siete proti hmyzi už 17 rokov.

2) Typ sietí proti hmyzu. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo sietí proti hmyzu. Preto treba vedieť z akého materiálu sa siete vyrábajú. Sieťové dvere a siete proti hmyzu sa môžu vyrábať buď z extrudovaného hliníku, alebo z valcovaného. Valcovaný je samozrejme lacnejší, ale má menšiu pevnosť a viacej sa ohýba pri otváraní a zatváraní sieťových dverí, ktoré sú uchytené na magnetoch. Ďalšim kritériom je plast. My do sieťových dverí vkladáme hliníkové uholníky a profil je rezaný pod 45 stupňovým uhlom. Preto sa ani po čase nesfarbí plastový roh do žltej farby ako u väčšine ostatných výrobcov, lebo mi v rohoch plast použitý nemáme. Sieťe proti hmyzu na okná spájame plastovým rohom, ale za príplatok je to možné aj s použitím vnútorného rohu a rezaním profilu pod 45 stupňami. Aj v plastoch býva rozdiel. Na trhu sa objavujú nekvalitné (ale lacné) plasty, ktoré sa po dvoch rokoch stanú natoľko krehké, že sa jednoducho aj najmenším pohybom zlomia. Pri návijacích sieťkach je nutné vedieť ako sa zaisťujú. My používame dva límce z hliníka po celej dĺžke siete, ktoré do seba zapadajú a preto sa nemôže stať, že sa pokazí zaisťovanie navíjacej siete. V konkurencii sa vyskytuje zaisťovanie po stranách pomocou plastových úchytiek. Samozrejme, že sa to časom poškodí a sieť sa stane nefunkčnou. V konkurencii sa často vyskytuje problém s farebnosťou. Na biele navíjacie siete používajú čierne komponenty. Je to veľmi neestetické, ak máme biele plastové okno a sieťka sa tam objavuje s čiernymi komponentami. Naša firma má komponenty biele aj čierne a pri zmenách farby podľa vzorkovníka RAL meníme aj farbu komponentu, ak je veľmi kontrastná.

3) Firma TERMAX zabezpečí sieťe proti hmyzu všetkých typov.
Dokáže zabezpečiť najširší sortiment z pomedzi všetkých firiem.

4) Odkiaľ súčiastky na siete proti hmyzu pochádzajú. Dnes sa ako u všetkých výrobkoch súčiastky dovážajú a následne skladajú na rozmer požadovaný zákazníkom. My používame talianske súčiastky nakoľko majú najdlhšiu tradíciu. Všetky naše ponúkané produkty sú overené v praxi. No na trhu sa objavujú aj nekvalitné súčiastky z recyklovaného plastu pod tvrdením, že sú špičkov vo svojej triede. Tieto súčiastky najmä z Číny a Ázie nespĺňajú požadovanú kvalitu, ktorú slovenský zákazník požaduje.

5) Kde sa siete proti hmyzu vyrábajú a koľko sa daný typ montuje. Naša spoločnosť ponúka siete proti hmyzu, ktoré vyrába v Bratislave a tu má aj všetky náhradné diely. Teda ak sa Vám výnimočne niečo pokází (napríklad rozhryzie pes sieťovinu), tak sme schopní akýkoľvek prvok znova dodať za veľmi krátky časový horizont. Firmy s nekvalitnými sieťami proti hmyzu sa veľmi často obmieňajú a ich produkty rýchlo zanikajú.


6) Odkiaľ spoločnosť na siete proti hmyzu pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky siete proti hmyzu zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis sietí proti hmyzu zakúpených v konkurencii nerobíme! )

7) Záverečné kritérium je samozrejme cena. No nepovažujte toto kritérium za jediné a ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetky ostatné kritéria, čo sa sietí proti hmyzu týka. Preto nevychádzajte len z cenovej ponuky, ale príďte si daný produkt aj pozrieť do predajne.

Nechajte si siete proti hmyzu namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

PREHĽAD PRODUKTOV

Startseite
Startseite AT
AT
Hlavná stránka
Hlavná stránka SK
SK
Cenová
Cenová ponuka objednávka
Ponuka
Markízy Klasik
Markízy Klasik
Markízy Sircoma
Vonkajšie rolety
Plastové okná
Siete proti hmyzu - prehľad tovaru
Siete proti hmyzu strešné okná
Markíza Klasik Sircoma
Pergolové markízy Garden
Vonkajšie rolety
markíza klasik
Plastové okná
Vnútorné rolety
Plastové okná
Pergolové markízy Milenium
Pergolové markízy Milenium
Vysuvné kazetové markízy Kumo
Markízy Union sklopné ramená
Markízy Union záhrada
Markízy Klasik výsuvné
Markízy Klasik výsuvné
Klasik, Smart, Loggia, Silver, Prestige, Stabil
Markízy Sircoma Shan
Roletky na strešné okná
Roletky s bočnými fixačnými lištami určené na všetky typy okien
Roletky na strešné okná Legend
Roletky vnútorné Jazz Collette
Volne visiace roletky Lary fary
Garážové Brány
Najkvalitnejšie rolety na trhu EXTE
Celohliníkové rolety
Rolety siete proti hmyzu
Siete proti hmyzu posuvné dvere
Siete proti hmyzu posuvné dvere
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
markízy Alanis Prestige Klasik Cover
Kazetové markízy Cover Stilla
Markízy Klip Stein Leaf
Exteriérové žalúzie a interiérové žalúzie
žalúzie na strešné okná
Horizontálne žalúzie
bambusové žalúzie
Interiérové žalúzie
Horizontálne žalúzie bambusové
Interiérové žalúzie Isso
Interierové žalúzie
Horizontálne žaluzie ISSO
Žaluzie na plastové okná ISSO
Žaluzie na plastové okná ISSO
Žaluzie na plastové okná ISSO
Exteriérové žalúzie
žalúzie vonkajšie exteriérové
lSSO Horizontálne žalúzie
Žalúzie určené na plastové a drevené okná
Plastové rolety vonkajšie
My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Pifflova 7, 851 05 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.:/fax: 02/ 6252 4062, 02/ 6252 4061