PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Siete proti hmyzu – sieťky na plastové okno – navíjacie siete – dverové siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu a konkurencia v tomto produkte:

Každý, kto má záujem o kúpu sieti proti hmyzu do domu či budovy, potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedel správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme čiastočne rozoznávať typy sieťok proti hmyzu a pohybovať sa v konkurencii, ktorá ich taktiež ponúka v Bratislave.

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere sietí proti hmyzu nespravili chybu? Na toto poslúži sedem kritérií pre siete proti hmyzu na plastové či drevené okno.

1) Výber firmy, ktorá siete proti hmyzu ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž siezí s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje siete proti hmyzi už 17 rokov.

2) Typ sietí proti hmyzu. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo sietí proti hmyzu. Preto treba vedieť z akého materiálu sa siete vyrábajú. Sieťové dvere a siete proti hmyzu sa môžu vyrábať buď z extrudovaného hliníku, alebo z valcovaného. Valcovaný je samozrejme lacnejší, ale má menšiu pevnosť a viacej sa ohýba pri otváraní a zatváraní sieťových dverí, ktoré sú uchytené na magnetoch. Ďalšim kritériom je plast. My do sieťových dverí vkladáme hliníkové uholníky a profil je rezaný pod 45 stupňovým uhlom. Preto sa ani po čase nesfarbí plastový roh do žltej farby ako u väčšine ostatných výrobcov, lebo mi v rohoch plast použitý nemáme. Sieťe proti hmyzu na okná spájame plastovým rohom, ale za príplatok je to možné aj s použitím vnútorného rohu a rezaním profilu pod 45 stupňami. Aj v plastoch býva rozdiel. Na trhu sa objavujú nekvalitné (ale lacné) plasty, ktoré sa po dvoch rokoch stanú natoľko krehké, že sa jednoducho aj najmenším pohybom zlomia. Pri návijacích sieťkach je nutné vedieť ako sa zaisťujú. My používame dva límce z hliníka po celej dĺžke siete, ktoré do seba zapadajú a preto sa nemôže stať, že sa pokazí zaisťovanie navíjacej siete. V konkurencii sa vyskytuje zaisťovanie po stranách pomocou plastových úchytiek. Samozrejme, že sa to časom poškodí a sieť sa stane nefunkčnou. V konkurencii sa často vyskytuje problém s farebnosťou. Na biele navíjacie siete používajú čierne komponenty. Je to veľmi neestetické, ak máme biele plastové okno a sieťka sa tam objavuje s čiernymi komponentami. Naša firma má komponenty biele aj čierne a pri zmenách farby podľa vzorkovníka RAL meníme aj farbu komponentu, ak je veľmi kontrastná.

3) Firma TERMAX zabezpečí sieťe proti hmyzu všetkých typov.
Dokáže zabezpečiť najširší sortiment z pomedzi všetkých firiem.

4) Odkiaľ súčiastky na siete proti hmyzu pochádzajú. Dnes sa ako u všetkých výrobkoch súčiastky dovážajú a následne skladajú na rozmer požadovaný zákazníkom. My používame talianske súčiastky nakoľko majú najdlhšiu tradíciu. Všetky naše ponúkané produkty sú overené v praxi. No na trhu sa objavujú aj nekvalitné súčiastky z recyklovaného plastu pod tvrdením, že sú špičkov vo svojej triede. Tieto súčiastky najmä z Číny a Ázie nespĺňajú požadovanú kvalitu, ktorú slovenský zákazník požaduje.

5) Kde sa siete proti hmyzu vyrábajú a koľko sa daný typ montuje. Naša spoločnosť ponúka siete proti hmyzu, ktoré vyrába v Bratislave a tu má aj všetky náhradné diely. Teda ak sa Vám výnimočne niečo pokází (napríklad rozhryzie pes sieťovinu), tak sme schopní akýkoľvek prvok znova dodať za veľmi krátky časový horizont. Firmy s nekvalitnými sieťami proti hmyzu sa veľmi často obmieňajú a ich produkty rýchlo zanikajú.


6) Odkiaľ spoločnosť na siete proti hmyzu pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky siete proti hmyzu zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis sietí proti hmyzu zakúpených v konkurencii nerobíme! )

7) Záverečné kritérium je samozrejme cena. No nepovažujte toto kritérium za jediné a ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetky ostatné kritéria, čo sa sietí proti hmyzu týka. Preto nevychádzajte len z cenovej ponuky, ale príďte si daný produkt aj pozrieť do predajne.

Nechajte si siete proti hmyzu namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

PREHĽAD PRODUKTOV

My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921