PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

MINIROL SCREEN

Minirol Screen Minirol Screen Minirol Screen

Všeobecné informácie:

- je určený predovšetkým na externé zatienenie okien a veľkých presklení

- zatienenie je vytvárané pomocou špeciálnej textílie s takmer neobmedzenou životnosťou, voľbou látky je možné ovplyvniť výsledný vzhľad a vlastnosti interiéru

- minirol screen je často používaná varianta, kde je látka voľne napnutá medzi spodnou lištou a boxom(spodná lišta môže byť viditeľná alebo skrytá v spodnom leme látky)

Minirol Screen koncová lišta

Technické informácie

Veľkosť boxu

89 mm - maximálna veľkosť screenu 2000x2800 mm
103 mm - maximálna veľkosť screenu 4000x4000 mm

Druhy ovládania

Motorické - tento druh ovládania ponúka užívateľovi komfort. Motor je integrovaný v hriadeli s látkou, je veľmi tichý a bezúdržbový. Možnosť ovládania je pomocou vypínača jednotlivého alebo skupinového. Pre náročnejších je možnosť použitia špeciálneho trubkového motora ovládaného pomocou diaľkového ovládania (1-kanálového, viac-kanálového). Okrem komfortného ovládania je možné nastavovať a meniť rôzne funkcie ako sú slnečný a veterný senzor, programovateľné hodiny, exteriérové vypínače a ďalšie možnosti.

Ručné - ovládanie pomocou kľuky (poslúži tam, kde nie je privedená elektrina).

Vlastnosti látky

Minirol Screen technické informácie

Látka SCREEN - látka typu screen je zložená zo sklenných vlákien potiahnutých vrstvou PVC. Sklenné vlákno je veľmi odolné voči vonkajším vplyvom ako je vietor, náhle zmeny teplôt, vlhkosť. Má veľmi dlhú životnosť. Každé vlákno je potiahnuté samostatnou vrstvou PVC a následne je ušitá výsledná textília, čo umožňuje kombináciu viacerých farebných vlákien a pravidelný vzhľad na celkovej ploche látky.

Látka SOLTIS - látka typu Soltis je zložená z polyesterových vlákien potiahnutých vrstvou PVC. Na rozdiel od screenu je najprv ušitá látka celoplošne z jednotlivých vlákien, pričom dochádza k jej prepnutiu, čo má za následok veľmi dobrú tvarovú stálosť a pevnosť látky. Následne je potiahnutá vrstvou PVC čo dodá látke nepravidelný vzhľad v celej ploche látky.

Minirol Screen technické informácie

Farebné prevedenie konštrukcie (box, vodiace lišty, spodná lišta)

- biela
- hnedá
- strieborná
- šedá RAL 7016

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku

My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921