PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Rolety – interiérové rolety – rolety Bratislava – rolety cenník – exterierové rolety – celohliníkové rolety

Rolety a konkurencia v tomto produkte:

Každý, kto má záujem o kúpu roliet do bytu, domu či budovy, potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedel správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme čiastočne rozoznávať exterierové rolety a pohybovať sa v konkurencii, ktorá taktiež ponúka rolety v Bratislave.

Interiérové rolety
Interiérové rolety
Interiérové rolety

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere roliet nespravili chybu? Na toto poslúži sedem kritérií pre exterierové rolety.

1) Výber firmy, ktorá rolety ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž rolety s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje exterierové rolety už 11 rokov.

2) Typ exterierových roliet. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo roliet. Preto treba vedieť z čoho daný produkt pozostáva a či budú použité všetky komponenty, ktoré je nutné dodať. Pri montáži rolety sa cez rám okna vŕta otvor. Tento otvor sa skoro vždy vŕta šikmo a preto je nutné použiť pružinovú prechodku cez rám okna, ktorá je spojená s kladkou. Množstvo firiem tento komponent vynecháva a potom musí klient každé dva roky meniť gurtňu na každej používanej rolete.

3) Odkiaľ rolety pochádzajú a ako dlho sa daný typ montuje. Dnes sa ako u všetkých výrobkoch súčiastky dovážajú. My používame české komponenty, ktoré sú naozaj kvalitné. Taktiež sú tieto rolety dlhodobo overené v praxi. No na trhu sa objavujú aj čínske komponenty vyrábané z nekvalitných kovov a plastov a životnosť takejto rolety je veľmi nízka. Naša spoločnosť nekvalitné rolety zásadne neponúka!

Interiérové rolety
Interiérové rolety
Interiérové rolety

4) Kde sa rolety vyrábajú. Naša spoločnosť vyrába rolety na západnom Slovensku a tu má aj všetky náhradné diely. Teda ak sa Vám roleta výnimočne pokazí, tak sme schopní roletu do týždňa opraviť. No ak má konkurenčná firma rolety napr. z Číny, tak ich oprava bude trvať minimálne mesiac v tom lepšom prípade, ak sa tento typ ešte stále vyrába. Tieto najlacnejšie rolety sa veľmi často obmieňajú a firmy rýchlo zanikajú.


5) Odkial spoločnosť na rolety pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky rolety zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis roliet zakúpených v konkurencii robímeiba mimo sezóny! )

6) Záverečné kritérium je samozrejme cena. No nepovažujte toto kritérium za jediné a ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetko ostatné kritéria, čo sa interiérových, alebo exterierových roliet týka.

Interiérové rolety
Interiérové rolety
Interiérové rolety

Nechajte si rolety namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921