PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Plastové okná - plastové okno - plastové okná Bratislava - plastové okno cenník

Plastové okná a konkurencia v tomto produkte:

Každý, kto má záujem o kúpu plastového okna do bytu,domu či budovy, potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedeľ správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme čiastočne rozoznávať interiérové dvere a pohybovať sa v konkurencii, ktorá taktiež ponúka plastové okná v Bratislave.

3 komorový profil
5 komorový profil
6 komorový profil

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere plastových okien nespravili chybu? Na toto poslúži sedem kritérií pre plastové okná:

1) Výber firmy, ktorá plastové okná ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž okien a dverí s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje iplastové okná už 8 rokov.

2) Typ plastových okien. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo plastových okien. Preto treba vedieť presné využietie daného okna. Plastové okná majú veľmi veľa parametrov na svoj výber a preto je nutné si tento produkt veľmi dobre naštudovať. Naša spoločnosť ponúka kompletné poradenstvo so zákazníkom a zvážení všetkých faktorov okolo plastových okien akými sú. Miesto kde sa majú plastové okná osadiť, typ vykurovania, spôsob zateplenia, hlučnosť, bezpečnosť ... . Pre lepšie priblíženie tohto produktu pre Vás vytvárame podrobnú internetovú stránku, kde sa Vám posnažíme vysvetliť množstvo klientských otázok www.plastoveokna-bratislava.sk .

3) Firma TERMAX zabezpečí plastové okná všetkých typov. Dokážeme zabezpečiť najšieší sortiment z pomedzi všetkých firiem.

4) Odkiaľ plastové okná pochádzajú. Dnes sa ako u väčšine výrobkoch produkty dovážajú. My používame slovenské, české a poľské plastové okná. Všetky naše ponúkané produkty sú overené v praxi (nekvalitné produkty nepredávame). No na trhu sa objavujú aj nekvalitné plastové okná z recyklovaného plastu pod tvrdením, že je to bezproblémové plastové okno v tej najvyššej kvalite.

5) Koľko sa daný typ montuje. Naša spoločnosť ponúka plastové okná, ktoré vychádzajú z plne automatizovanej výroby. Vďaka tejto technike sú všetky plastové okná presne vyrábané, sklá presne napúšťané plynom, presne uzavreté a skontrolované rontgenom. Naša spoločnosť sídli v Bratislave a tu sa aj venuje zákazníkom. Treba priznať, že plastové okná po osadení (najmä plastové dvere) je v priebehu pár mesiacov treba doštelovať. A práve preto by ste si mali vyberať firmu z Vášho regiónu. MY sme schopnní v priebehu pár dní akýkoľvek problém odstrániť. Firmy s nekvalitnými plastovými oknami sa veľmi často obmieňajú a ich firmy rýchlo zanikajú.

starší typ rámov na plastové okná
novší typ rámov na plastové okná


6) Odkial spoločnosť na plastové okná pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky okná zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis okien zakúpených v konkurencii nerobíme!)

7) Záverečné kritérium je samozrejme cena. No nepovažujte toto kritérium za SMERODAJNÉ!! Pri vypracovaní cenových ponúk sú v daných produktoch neuveriteľne veľké rozdiely. Teda ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetky ostatné kritéria, čo sa plastových okien týka.

Nechajte si plastové okná namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921