PARTNERI

Vyrábame: žalúzie, siete proti hmyzu.
Montujeme: markízy,plastové okná, interiérové dvere, rolety a roletky.

Dvere – interiérové dvere – dvere Bratislava – dvere cenník – interiérové dvere z masívu

Interiérové dvere a konkurencia v tomto produkte:

Každý, kto má záujem o kúpu interiérových dverí do domu či budovy potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedel správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme čiastočne rozoznávať interiérové dvere a pohybovať sa v konkurencii, ktorá taktiež ponúka interiérové dvere v Bratislave.

 

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere interiérových dverí nespravili chybu? Na toto poslúži sedem kritérií pre interiérové dvere.

1) Výber firmy, ktorá interiérové dvere ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž dverí s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje interiérové dvere už 6 rokov.
2) Typ interiérových dverí. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo interiérových dverí. Preto treba vedieť, či žiadame interiérové dvere z lisovaného papiera oblepeného fóliou alebo priamo z dreva. Ak z dreva, tak z akého dreva. Naša spoločnosť ponúka dvere zo smreku, dubu, buku a všetkých drevín, o ktoré si zákazník požiada. Je nutné poznať spracovanie. 3) Firma TERMAX zabezpečí interiérové dvere všetkých typov. Dokážeme zabezpečiť najširší sortiment z pomedzi všetkých firiem.
4) Odkiaľ interiérové dvere pochádzajú a koľko sa daný typ montuje. Dnes sa ako u všetkých výrobkoch dvere dovážajú. My používame slovenské, české a poľské dvere. Všetky naše ponúkané produkty sú overené v praxi. No na trhu sa objavujú aj nekvalitné dvere z recyklovaného dreva (drevotriesky) pod tvrdením, že je to masív, ktorý ma na sebe dýhu.
5) Kde sa interiérové dvere vyrábajú a koľko sa daný typ montuje. Naša spoločnosť ponúka dvere, na ktoré má všetky náhradné diely v Bratislave. Teda ak sa Vám dvere výnimočne pokazia, tak sme schopní akýkoľvek prvok znova dodať. Firmy s nekvalitnými interiérovými dverami sa veľmi často obmieňajú a rýchlo zanikajú.
6) Odkiaľ spoločnosť na interiérové dvere pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky interiérové dvere zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis interiérových dverí zakúpených u konkurencie neposkytujeme! )
7) Záverečné kritérium je samozrejme cena. Nepovažujte však toto kritérium za jediné, či najdôležitejšie. Ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetky ostatné kritériá, čo sa interiérových dverí týka.


 

Nechajte si interiérové dvere namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

PREHĽAD PRODUKTOV

My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite
Račianska 77/D, 831 02 Bratislava, email e-mail termax@termax.sk
tel.: 0903 228 116, 0903 463 921